Na początku przyznam się, że planowałem napisać artykuł, który jednocześnie omówi zagadnienia związane z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz decyzjami o warunkach zabudowy, z racji tego że zagadnienia te są na pozór bardzo podobne i często błędnie stosowane wymiennie, to skupiłem się tylko na jednej z tych rzeczy.


Notariusz to zawód zaufania publicznego, a jako urzędnik państwowy stać musi na straży porządku, przepisów obowiązującego prawa i sprawiedliwości. Z tych powodów niektórzy z Was myślą, że notariusz zawsze ustrzeże przed popełnieniem błędu, są jednak sytuacje w których tego nie zrobi, bo wręcz nie może.


Dużo osób ma problem ze znalezieniem odpowiedniego pośrednika. Co rusz testuje nowych, którzy dużo obiecują. No właśnie... obiecują, czyli tylko mówią co zrobią. Zanim stracicie cierpliwość przeczytajcie poniższy poradnik, a dowiecie się jak w 5 prostych krokach skutecznie wyszukać profesjonalnego pośrednika, któremu nie będziecie musieli dawać kredytu zaufania na starcie...


Opinii na ten temat jest bardzo dużo. Czasem wynikają one z doświadczeń osób, które je głoszą, a czasem jedynie z przeświadczeń lub domniemań. My skupimy się na faktach oraz analizie zalet i wad...

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.