Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty pośrednictwa wśród agencji nieruchomości


Poznaj ile warta jest twoja nieruchomość
+ całkowicie za darmo
+ odpowiedź otrzymasz w maksymalnie 2 dni robocze
+ otrzymasz 2 warianty ceny w zależności od twoich preferencji

Jak to działa:

Podając parametry swojej nieruchomości otrzymasz od nas całkowicie za darmo:
- maksymalną do uzyskania cenę sprzedaży swojej nieruchomości w przypadku współpracy z nami w wariancie do 3 miesięcy
- maksymalną do uzyskania cenę sprzedaży swojej nieruchomości w przypadku współpracy z nami w wariancie do 9 miesięcy.
Sam najlepiej wiesz czy interesuje Cię sprzedaż szybka czy po najlepszej cenie. To Ty decydujesz z jakiego wariantu chcesz skorzystać. Co w przypadku, gdy żadna z podanych cen Cię nie zadowala? Nie masz przymusu korzystania z naszej usługi - podane wyceny otrzymujesz całkowicie za darmo i jeżeli uznasz że nie chcesz z nami współpracować to nie masz żadnych zobowiązań.

To nie koniec!
Jeżeli zdecydujesz się na zlecenie sprzedaży twojej nieruchomości i zawrzemy umowę pośrednictwa w przeciągu 2 tygodni od przekazania Tobie przez nas oferty, to dostaniesz dodatkowo 10% rabatu na usługę.

Co musisz zrobić:
W formularzu poniżej musisz wybrać rodzaj nieruchomości, którą posiadasz: mieszkanie, dom, działka budowlana, grunt rolny, magazyn, itd. Następnie uzupełnić wszystkie wymagane pola oraz pozostawić dane kontaktowe do siebie, na które odeślemy odpowiedź. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych wyślemy Ci odpowiedź. To czy zdecydujesz się zlecić nam sprzedaż zależeć będzie już tylko od Ciebie.

Zgłoś ofertę

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.