Zakochaj się w modernizmie. Apartament w Bankowcu.

lokalizacja: Gdynia, 3 Maja

1 350 000 PLN

14 693 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest unikatowe 4 pokojowe mieszkanie położone w budynku przy ulicy 3 Maja z drugim wejściem  od ulicy Batorego. Centrum miasta z możliwością parkowania na zamkniętym podwórku. To rzadkość!

Trochę więcej:

Budynki powstałe 1936-1938, najnowocześniejszy apartamentowiec okresu międzywojennego, tzw. Bankowiec.

Mieszkanie składa się z 4 pokoi w tym jednego przechodniego, posiada 2 balkony,od podwórka (z kuchni) i od ul. Batorego. Wystawa okien północ/południe.

Obecni właściciele w 2015 roku przeprowadzili generalny remont wymieniając wszelkie instalacje ale zachowując np. stare żeliwne grzejniki (wypiaskowane),  oryginalny parkiet dębowy (cyklinowany  olejowany), oryginalną stolarkę drzwiową (opalone i szlifowane). Stolarka okienna wymieniona z zachowaniem stylizacji okresu międzywojennego, w kuchni, łazience i toalecie kafle ręcznie wypalane. W kuchni znajduje się dodatkowe pomieszczenie nazywane spiżarnią. Kuchnia w stylu IKEA pozostaje.

W budynku znajduje się winda (nowy dźwig). Lokal posiada piwnicę oraz ogólnodostępną pralnię z odrębnymi licznikami, co oznacza, że można wstawić własną pralkę i prać poza mieszkaniem.

Ogrzewanie centralne, woda ciepła miejska. 

Ciekawostka:

w klatce obok , w schronie znajduje się Mini Muzeum gromadzące pamiątki z budynku

podwórko niedawno zostało wyremontowane, na jego środku znajduje się altanka, są też miejsca służące spotkaniom mieszkańców.

Zapraszam na prezentacje w tygodniu po 16 oraz w soboty. Gwarantuję pozytywne doznania estetyczne.
Rzut apartamentu posiadam w formie elektronicznej. 

Kontakt do opiekuna:

3MIASTO Nieruchomości

Magdalena Iwasiów
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa