Gdynia Chylonia- świetna lokalizacja, przytulne.

lokalizacja: Gdynia, Chylońska

355 000 PLN

8 294 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego położonego w niewielkim budynku 3 rodzinnym położonym w Gdyni Chyloni. Budynek posiada 4 odrębne lokale mieszkalne. W przeszłości był to budynek jednorodzinny.  Adres nieruchomości to główna ulica Chylońska ale jest on położony pomiędzy ulicą Żwirową, a Chylońską wśród innych  domów.

Lokal składa się z dwóch pokoi (20m2 i 13m2) w tym jeden przechodni, kuchni(3m2) i łazienki (3m2). Mieszkanie zostało niedawno odświeżone. Wymieniono dwufunkcyjny kocioł gazowy (Saunier Duval), który ma jeszcze rok gwarancji. Na podłogach w pokojach deski, kuchnia i łazienka kafle. W kuchni na suficie deski, zaimpregnowane i pobejcowane.  W łazience niewielkie okno, kabina prysznicowa i toaleta. Okna PCV. 

Do mieszkania przynależy 1/4 ogródka (część ogrodzona) oraz szopa ( pomieszczenie gospodarcze. Jest także piwnica. Na tym samym piętrze znajduje się drugie mieszkanie.

Dach kryty papą.

Zainstalowane kamery, które mają podłączenie do telewizora. 

Mieszkanie nie jest drogie w utrzymaniu. Opłaty średnio: woda około 100pln, prąd 120pln, gaz lato 130pln, zimą zależy kto jaką temperaturę utrzymuje w pomieszczeniach; podatek od nieruchomości 150pln/rok. 

Pod względem komunikacji świetna lokalizacja (SKM, ZKM), pełne zaplecze handlowe: Biedronka, mięsny, warzywniak, piekarnia. Do obwodnicy 3 minuty. 

Transakcja wiązana. Wydanie do 3 miesięcy.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt do opiekuna:

3MIASTO Nieruchomości

Magdalena Iwasiów
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.