Nowa cena! Błoga cisza, blisko do centrum.

lokalizacja: Gdynia, Wojewody Wachowiaka

385 000 PLN

11 824 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania  prawie w centrum Gdyni. Lokal położony na parterze w dwupiętrowej, zadbanej kamienicy. W skład mieszkania wchodzi pokój z kuchnią, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 4m2). Tonacja mieszkania jasna, biel, brąz, beż. Kuchnia otwarta na pokój. W pełni umeblowana. Pomiędzy pomieszczeniami murek z blatem, stół jadalniany.  Łazienka z kabiną prysznicową, jasny kolor. Ogrzewanie oraz ciepła woda z dwufunkcyjnego kotła gazowego znajdującego się w łazience, w pomieszczeniu regulator temperatury. W przedpokoju znajduje się obszerna szafa. Drzwi antywłamaniowe. Na oknach zewnętrzne rolety antywłamaniowe.
Na podłogach kafle oraz panele.

Bardzo korzystne położenie budynku gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury miasta (kina, teatry, sklepy, kościół, przychodnia, szkoły, przedszkola, centrum handlowe), do SKM 13 minut piechotą, 20 minut do morza.

Opłaty dodatkowe: administracja wraz z wodą około 250pln, prąd około 170pln / 2 miesiące, gaz w sezonie grzewczym ok. 250pln /2 miesiące. Lokal świetnie się wynajmuje.
Zapraszam

Kontakt do opiekuna:

3MIASTO Nieruchomości

Magdalena Iwasiów
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa