Gdynia, Stolarska

lokalizacja: Gdynia, Stolarska

270 000 PLN

13 300 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest jasna i słoneczna kawalerka, położona na 11 piętrze. Mieszkanie ma korzystny układ i składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz niewielkiego przedpokoju. Całość przeszła remont i wymaga jedynie odmalowania. W łazience znajdują się: muszla podwieszana, kabina natryskowa, umywalka i pralka. Aneks kuchenny jest umeblowany i wyposażony w podstawowe sprzęty. Ściany są gładzone i malowane, a na podłodze znajdują się panele, w aneksie kuchennym i łazience zaś wyłożono kafle. Okna z PCV skierowane są na zachód.
Oferowany lokal świetnie nadaje się jako pierwsze mieszkanie dla singla lub jako inwestycja pod wynajem. Opłaty administracyjne wynoszą: 422,00 w sezonie zimowym.
Mieszkanie stanowi odrębną własność (księga wieczysta), jest wolne od obciążeń i gotowe do wydania po zapłaceniu całej ceny. Budynek jest ocieplony, klatka schodowa wyremontowana i zadbana, a winda została wymieniona. Przy budynku znajduje się parking z dedykowanymi miejscami postojowymi dla mieszkańców.

Serdecznie zapraszam na prezentację

Kontakt do opiekuna:

KASZUBSKIE CENTRUM NIERUCHOMOŚCI

Małgorzata Janucewicz
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.