Dom szeregowy z dużym ogrodem, studnią i orzechem.

lokalizacja: Rumia, Gdyńska

1 290 000 PLN

4 844 PLN / m2

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej posadowiony na dosyć dużej działce 490m2. Dom otrzymał decyzję na użytkowanie w 1999 roku. Nieruchomość solidnie wykończona, mur podwójny(dwuwarstwowy) z pustaka ceramicznego wewnątrz ocieplony styropianem. Okna energooszczędne 3-szybowe, drewno egzotyczne Meranti. Instalacja wodna i grzewcza- rury miedziane.

Ogrzewanie oraz ciepła woda dzięki dwufunkcyjnemu kotłowi grzewczemu wymienionemu 2 lata temu.

Dom jest podpiwniczony z wejściem od strony ogrodu i z wewnątrz domu. Znajdziemy tam 3 pomieszczenia, między innymi czteroosobową saunę, kabinę prysznicową, pralnię, garaż jednostanowiskowy z dużym warsztatem. 

Pierwszy poziom mieszkalny, parter, to duża kuchnia (10m2), łazienka z toaletą (3m2), przestronny salon(40m2). W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła do 3 sypialni. Z salonu wychodzimy na duży taras, na którym można odpocząć jak i biesiadować. Dalej schodzimy do ogrodu gdzie stoi spory magazyn na sprzęty ogrodowe. Ogród z nasadzeniami oraz pięknym orzechem włoskim dającym nie tylko owoce ale przyjemny cień w upalne dni. Do podlewania ogrodu woda ze studni (16 m głębokość, pompa zanurzona). 

Podłoga drewniana(parkiet) i kafle.

Przechodzimy murowanymi schodami w drewnie na I poziom gdzie są trzy sypialnie ( 22, 16,13m2). W hallu garderoba (3m2). Przestronna łazienka z wc. Podłogi drewno i kafle.

Ostatni poziom to poddasze (34m2), na którym zaaranżowano jeden mały pokoik, dużą otwartą przestrzeń z pięknymi krokwiami oraz łazienkę z wc. Ciekawostka, ten poziom posiada niezależne elektryczne grzanie wody (bojler). Przy braku gazu nieocenione rozwiązanie. 

Stąd też można wejść na strych służący głównie do dbania o dach. 

  Bardzo korzystne położenie domu. Niedaleko rumski ryneczek, wspaniała piekarnia, duża ilość sklepów. Blisko szkoły, przedszkola. Do głównej ulicy Rumi 10 minut. Ośrodek zdrowia dwie ulice dalej wraz z specjalistyczną przychodnią. Nad morze 15 minut (Rewa, Mechelinki). Komunikacja miejska w odległości 5 minut. 

Zapraszam na prezentację. Dla takiego ogrodu warto poświęcić trochę czasu.Kontakt do opiekuna:

3MIASTO Nieruchomości

Magdalena Iwasiów
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa